Українські АЗС вводять плату за зарядку електромобілів

Безкоштовні зарядки для електромобілів в Україні були одним із чинників, які залучали потенційних власників електротранспорту, проте останнім часом АЗС почали стягувати плату за зарядку.

Про це повідомляє Auto24.

І так, як йдуть справи з платою за зарядку електромобіля на популярних АЗС в Україні?

АЗС КЛО

АЗС KLO оголосила про переведення послуги заправки електромобілів на платну основу. Починаючи з квітня електрозаправки мережі будуть стягувати похвилинну плату за доступ до зарядки електрокару.

АЗС ОККО

OKKO Group в найближчі місяці почне торгівлю електричною енергією на ринку України і вже отримала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії.

Зараз зарядні станції малої потужності на АЗК ОККО безкоштовні, а “швидкі” зарядки, експлуатовані в партнерстві з компанією VLS Energy – платні, через спеціальний додаток.

Читайте: В Україні стартували продажі найдешевшого авто Bajaj Qute за $5,4 тис.

Автоентерпрайз

Вартість доступу до зарядки “Автоентерпрайз”, в залежності від потужності і місцезнаходження, становить 0 – 1 грн. в хвилину.

Мережа електрозаправних станцій TOKA

У мережі TOKA використовують власну “валюту” для розрахунку за спожиту електроенергію. У тому числі 1 TOKA в денний час коштує 5,85 грн, в нічний – 4 грн.

Мережа електрозаправних станцій VLS

У мережі VLS Energy також використовують власну “валюту”. Вартість одиниці VLS Energy, яка еквівалентна одному кіловату, становить від 5 до 8 грн. в залежності від типу і потужності станції.

Нагадаємо, раніше Carhub повідомив, які б/в авто за $10 тис. були найпопулярнішими у березні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *