В Україні хочуть здешевити розмитнення нових авто: €500 єдиний платіж

Український парламент розгляне можливість відміни акцизного податку, податку на додану вартість та встановлення ввізного мита у вигляді фіксованого платежу в розмірі 500 євро для нових автомобілів.

Законопроект №8208 від 28.03.18, який передбачає створення передумов для зменшення вартості нових імпортних та вживаних легкових автомобілів, був переданий до Верховної Ради у п’ятницю 30 березня.

Про це повідомив у Facebook Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко.

– Законопроектом пропонується звільнити громадян від сплати податку на додану вартість, акцизного податку при ввезенні на митну територію України та реалізації на митній території України транспортних засобів і встановити ставки ввізного мита на імпортовані легкові автомобілі у вигляді фіксованого платежу в розмірі 500 євро, – пише Олег Назаренко у Facebook.

Читайте: Carhub plugin доступний користувачам Mozilla Firefox

Також, цим законопроектом передбачено надання можливості для власників авто на єврономерах скористатися встановленими звільненнями від сплати податку на додану вартість і акцизного податку на певних умовах.

Нагадаємо, раніше Carhub повідомив, які б/в авто за $10 тис. були найпопулярнішими в Україні у березні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *