Відтепер Carhub plugin доступний користувачам Mozilla Firefox.

Відтепер процес вибору і продажу б.в. автомобілів став простіше і зручніше для користувачів Mozilla Firefox. Нову версію Carhub plugin з підтримкою популярного браузера можна завантажити за наступним посиланням – Carhub plugin 1.4 для Mozilla Firefox.
Для користувачiв Chrome – Carhub plugin для Chrome.

Carhub plugin – ваш особистий помічник з вибору автомобілів з пробігом. Користуйтесь плагіном перебуваючи на своїх улюблених сайтах з продажу бу авто (auto.ria.com, avtobazar.ua, rst.ua, olx.ua і ін.) і отримуйте вичерпну інформацію про продавця, автомобілі, ціни по ринку. Розглядайте аналогічні пропозиції і обмінюйтеся коментарями. Для Вашої зручності ми працюємо з великою кількістю сайтів з продажу авто з пробігом і постійно розширюємо список джерел інформації.

Інструкція з встановлення та користування Carhub plugin для Firefox.

  • Завантажте актуальну версію Carhub plugin за наступним посиланням – Carhub plugin 1.4 для Mozilla Firefox.
  • У процесі завантаження можуть з’явиться діалогові вікна – клікніть на кнопку “Дозволити” для завантаження плагіна з офіційного джерела і “Додати” для установки в Ваш браузер. Це необхідно зробити один раз, надалі оновлення Carhub plugin відбуватиметься в автоматичному режимі.
   Carhub plugin install
   Carhub plugin install
  • Після установки значок Carhub plugin з’явиться в правому верхньому куті панелі браузера. Додаток готове до використання.
   Carhub plugin install
  • Натисніть на значок Carhub plugin і в панелі, що з’явилася на кнопку “Увійти в систему”. Введіть логін і пароль або заповніть коротку реєстраційну форму.
   Carhub plugin install
   Carhub plugin install
  • Користуватися сервісом дуже просто. Перейдіть на один з популярних майданчиків з продажу б.в. авто (auto.ria.com, avtobazar.ua, rst.ua, olx.ua і ін.), відкрийте оголошення з продажу, що Вас цікавить і, перебуваючи на сторінці оголошення, клікніть на значок Carhub plugin для отримання розширеної інформації про оголошенні і продавця.
 • Переходьте по вкладках плагіна, використовуйте швидкі фільтри, формуйте середню вартість в різних валютах, дізнавайтеся статус продавця (перекуп або власник), історію зміни цін на авто, одним кліком переходьте до аналогічною пропозицією інших продавців і тд …
  Carhub plugin install
  Carhub plugin install
  Carhub plugin install

Якщо у Вас виникли запитання або зауваження пишіть нам за адресою support@carhub.com.ua

Інструкція користувача Carhub plugin ukr – http://carhub.com.ua/static/manual/plugin_ua.pdf
Инструкция пользователя Carhub plugin ru – http://carhub.com.ua/static/manual/plugin_ru.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *