Прес реліз Carhub Plugin

Компанія “АйТі Безмеж” запустила в тестову експлуатацію першу в Україні безкоштовну смарт-аналітику для всіх хто купує або продає б/в авто – Carhub plugin.

  • Перша безкоштовна система автомобільної аналітики в Україні
  • Розширена інформація про б/в авто, що цікавить користувача в один клік
  • Вересень 2017 – запуск унікального аналітичного b2b Saas сервісу для професіоналів авторинк

У 2017 році продажі нових і б/в автомобілів в рази перевищують торішні результати. Компанія «АйТі Безмеж» планує посилити цю тенденцію ще більше, мінімізуючи ризики покупки або продажу автомобіля та безкоштовно надаючи розширені дані для прийняття рішення щодо угоди. 27 червня український ІТ-аутсорсер запустив в тестову експлуатацію унікальний для вітчизняного ринку інструмент смарт-аналітики автопропозицій – Carhub plugin.

Продукт надає можливість абсолютно безкоштовно, без заповнення додаткових форм і переходу на будь-які треті ресурси, одним кліком отримувати розширену інформацію про автооголошення, що зацікавили користувача прямо в момент їх перегляду в браузері. Це новий для України сервіс такого рівня, який вбудовано в роботу браузера і який працює безпосередньо на сайтах оголошень б/в авто, без необхідності будь-яких додаткових дій з боку користувача. Carhub plugin надає достовірну статистичну інформацію про автопропозиції з посиланнями на джерела  кожної з них. Просто натиснувши на значок програми в момент перегляду автооголошення користувач отримує набір унікальних даних для прийняття рішення щодо придбання автомобіля:

  • реальна дата публікації оголошення та історія зміни цін;
  • середня вартість подібного автомобіля на ринку (скануються всі популярні сайти з продажу б/в авто);
  • перерахунок всіх цін у двох валютах (гривня і долар);
  • перелік аналогічних пропозицій з усіх основних майданчиків з продажу б/в авто;
  • можливість розширення або звуження переліку аналогічних пропозицій застосовуючи швидкі фільтри (об’єм двигуна, трансмісія, пробіг);
  • ім’я продавця на різних сайтах, його контактні дані та список пропозицій на продаж, що дає  можливість визначення статусу (перекупник, власник, дилер);
  • коментарі користувачів щодо автомобіля і його власника.

«У поточних умовах приросту ринку автомобілів з пробігом, появи нових і трансформації існуючих операторів, відчувається гострий дефіцит в уніфікованому онлайн-інструменті збору, обробки та подання аналітичної інформації. Український проект carhub.com.ua взяв за мету створення комплексу аналітичних онлайн-продуктів для всіх груп споживачів ринку б/в та нових авто », – каже Олег Котов, виконавчий директор компанії «АйТі Безмеж».

В планах компанії розширення в інші споживчі сегменти, а також вихід в найближчому майбутньому на ринок автомобільної аналітики країн Східної Європи. Повноцінний запуск продукту запланований на вересень 2017 року, з появою платного b2b онлайн сервісу моментальної аналітики, спрямованого на професійних учасників ринку. Зараз продукт знаходиться на стадії внутрішнього тестування і підготовки публічної бети.

 

 


Довідка

Для встановлення Carhub plugin в браузері Сhrome досить зайти на сторінку додатка в Chrome market (https://goo.gl/z3fhMR) і клікнути на кнопку “Встановити”. Після чого значок програми з’явиться праворуч верхній панелі браузера.

Корисні посилання:


За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби проекту: press@carhub.com.ua, Олександр Флерко, тел. +380 (50) 624 50 60

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *