Сервісні центри МВС додали первинну реєстрацію авто в перелік онлайн-послуг.

У зв’язку з карантином сервісні центри МВС розширили перелік онлайн послуг. Починаючи з 21 березня 2020 року сервісні центри приймають документи для первинної реєстрації автомобілів в електронному вигляді. Для цього власник автомобіля повинен надати в електронному вигляді наступний пакет документів:

Continue reading

ТОП 20 популярних авто травня не старіше 5 років.

Carhub з’ясував які “свіжі” автомобілі були популярні на вторинному ринку авто в травні 2018 року. Як повідомлялося раніше, в рейтингу “Найпопулярніші бренди травня на ринку б.в. автомобілів України” впевнену перемогу здобув бренд Ваз з модельним рядом, що переважно складається з автомобілів випущених в минулому столітті. У новому рейтингу від Carhub – популярні авто травня, не…

Continue reading

ТОП 20 найпопулярнішіх б/в брендів травня.

Найпопулярніші бренди травня на ринку б.в. автомобілів України за версією аналітичної системи Carhub. Дані побудовано в аналітичній системі Carhub Analytics і являють собою зріз найбільш поширених оголошень з продажу б.в. автомобілів на популярних онлайн майданчиках України.

Continue reading

ТОП 20 популярних б/в авто в Україні за $10 тис. у травні

Портал Carhub з’ясував, які б/в автомобілі за $10K були популярними у травні місяці на вторинному ринку в Україні. Дані побудовані в аналітичній системі Carhub Analytics і являють собою зріз найбільш поширених оголошень з продажу б/в автомобілів на популярних онлайн майданчиках України.

Continue reading

ТОП 15 популярних б/в авто в Україні за $5 тис. у березні

Портал Carhub з’ясував, які бюджетні б/в автомобілі були популярними у березні місяці на вторинному ринку в Україні. Дані побудовані в аналітичній системі Carhub Analytics і являють собою зріз найбільш поширених оголошень з продажу б/в автомобілів на популярних онлайн майданчиках України.

Continue reading

ТОП 20 популярних б/в авто в Україні за $10 тис. у березні

Портал Carhub з’ясував, які б/в автомобілі користувалися популярністю в березні місяці на вторинному ринку в Україні. Дані побудовані в аналітичній системі Carhub Analytics і являють собою зріз найбільш поширених оголошень з продажу б/в автомобілів на популярних онлайн майданчиках України. При побудові вибірки враховувався бренд, модель, рік випуску, тип палива, об’єм двигуна і вартість автомобіля. Діапазон…

Continue reading

ТОП 20 популярних б/в авто в Україні за $ 10K у лютому.

Які б/в автівки були популярні в минулому місяці. Дані побудовані в аналітичній системі Carhub Analytics та є зрізом з найбільш поширених оголошень з продажу б/в автомобілів на популярних онлайн майданчиках України за лютий 2018 року

Continue reading

Відтепер Carhub plugin доступний користувачам Mozilla Firefox.

Відтепер процес вибору і продажу б.в. автомобілів став простіше і зручніше для користувачів Mozilla Firefox. Нову версію Carhub plugin з підтримкою популярного браузера можна завантажити за наступним посиланням – Carhub plugin 1.4 для Mozilla Firefox.

Continue reading

Топ 15 популярних бушек листопада за $10000.

До Вашої уваги ТОП 15 популярних б/в автомобілів листопада за даними аналітичної системи Carhub analitycs. Автівки представлено у розрізі бренд, модель, трансміссія, рік випуску. Окремі аналітики для кожного з типу трансміссій (автоматична, механічна).

Continue reading

Продаж * б.в. авто по регіонах за листопад. У розрізі моделів з роками випуску.

Продаж б.в. авто по регіонах за листопад. ТОП 20 “за моделями” в розрізі регіонів країни та “за моделями з роком випуску” в розрізі регіонів. Яким моделям віддають перевагу українці і який вік популярних “беушек” листопада. Іржавим кольором відзначено автомобілі старші за 2000 рік випуску. За допомогою слайдеру змінюйти числовий параметр ТОП N та обирайте регіон…

Continue reading